Kilit Tamir Servisi

Kilit Onarımı
Aydın Anahtar Çilingir  her türlü kilidi tamir etme tecrübesine sahiptir. Veranda kapıları, kapı kilitleri, jant kilitleri, güvenlik kapıları, pencere kilitleri, mandal kilitleri, yüksek güvenlik kilitleri ve daha fazla, onlarca kilit ile sorunu teşhis ve hızla çözer. Aydın Anahtar Çilingir deneyimli personeli ile en iyi kilit tamir ekipmanlarını kullanıyoruz ve  kilidin yeni kadar iyi olmasını sağlıyoruz..

Bazen ev yerleşimi nedeniyle bir kapı hizalanmaz ve kilitler artık düzgün çalışmayacaktır. Bunu düzeltmek için kapıyı değiştirmelisiniz ya da kapının çalışmasına izin vermek için kapıları veya darbe plakalarını ayarlayabiliriz.

Bazen kilidin kendisi artık çalışmaz ve kapalı konumda olabilir (kapıyı açamazsınız). Kapıyı açıp kilidin bir parçasını veya tüm kilidi değiştirerek kilidi tamir edebiliriz, daha sonra yeni kilidi yeniden açarak evinizdeki veya işinizdeki diğer kilitlerle eşleşiriz.
Bazen evinize veya işinize girmeye çalışan birisi kilite zarar verir. “Kötü adam” tarafından hasar görmüş bir kilidi tamir edebilir veya değiştirebiliriz.

Aydın Anahtar Çilingir’in, kilit tamir hizmeti için bugün bizi arayın.

AYDIN ANAHTAR ÇİLİNGİR
0 532 455 42 08
Dikmen Caddesi No: 161